blahblahbla

Ako znovu povolím používanie klávesnice pomocou myši ? Myš úplne vypadla a nereaguje ani po reštartovaní

Odpovědi
anonym

A máš ji vůbec připojenu? A kde ji si vypnul a čím?
Pokud v BIOSu (např. USB porty), tak tam ji i zapneš.
Pokud nějakým SW nebo nastavením Windows, pak klávesou Win (´microsoftí´ praporek vlevo dole na klávesnici) spustíš menu Start, po položkách se pohubuješ šipkami a volbu potvrzuješ klávesou Enter. Stejně i po položkách v okně. Mezi okny můžeš přepínat klávesou Tab (Alt+Tab).

postcd

problémy se zatuhou klávesnicou a nebo mišou je někdy pomůže je odpojit a znovu zapojit, restartovat, vyhledat změny hardware v ovládacích panelech

pokud nereaguje ani po restartu zkusit u jiného PC