led

Ako zistím, či tablet umožňuje upgrade operačného systému android na vyššiu verziu, prípadne ktorú veziu ešte možno,

(dnes je už 4.0.3.) a ako to preinštalovať?
Prosím, ako pre tabletového začiatočníka
Ďakujem

PS.
Tento problém som si všimla u mnohých hrdých a smutných vlastníkov tabletov s Androidom

Nejlepší odpověď
www

Běžně se to dělá přes android market přímo z tabletu.
Navštívíš ty stránky, najdeš upgrade a hned uvidíš (je-li) nabídku pro tvůj tablet. Stáhneš a fertik.

Další odpovědi
Bedy

Dobré je vědět přímo značku a typ tabletu a kouknout se na stránky výrobce, případně koukat po stránkách zaměřených na mobily a tablety…
Doplňuji:
Jo, pravda, www… 🙂 na to jsem si zrovna nevzpomněl…