Damien

Ako ziskat umely muzsky testosteron?

Zdravim, chcel by som sa spytat ako sa dostat bud legalne alebo nelegalne k umelym hormonom – testosteron.
Doplňuji:
Pro Alesh: Športujem a chodim do roboty tak čo mi tu ideš vysvetlovat o sedeni za PC. A nebolo tam ani spomenute ze ten testosteron potrebujem ja takze by som cakal nabuduce mudrejsie odpovede s logikou :) Dakujem.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Rozeznáváme několik lékových forem a všechny jsou k dostání na předpis v lékárenské síti. Nejobvyklejší forma testosteronu je injekční (Agovirin, Testoviron, Sustanon, Omnadren), spíše ojediněle v kapslích (Undestor). Dokonce se vyvinula forma náplastí, která se přilepí a testosteron proniká přes pokožku. Používání má ale i celou řadu kontraindikací a nežádoucích účinků. Injekční formy zatěžují játra. Testosteron zadržuje soli a vodu v podkoží, proto může způsobit problémy s ledvinami.Vepište odpověď…

Zdroj: http://www.tran­slide.cz/testos­teron

Další odpovědi
Alesh

A k čemu to jako chceš? Si připadáš „málo chlap“? Tak to musíš tvrdě fyzicky makat, tj, práce a sport a ne jen sedět u PC. Tvoje „nádobíčko“ ti ho pak rádo vyrobí … a bez rizika! 😉
Doplňuji:
Děkuji za přednášku. Pokud to je pro někoho jiného, tak moje odpověď je směřována na něho, to je snad logické, ne? A pokud to není pro tebe, pak je zbytečné i uvádět, že sám sportuješ a chodíš do práce, to snad je taky logické. 😉