led

Ako vytvoriť na internete v komentároch – diskusne príspevky tak, aby bolo jasná väzba medzi jednotlivými príspevkami?

Je problém napísať program tak, aby bolo jasné, ktorý príspevok sa viaže s ktorým príspevkom?
Ak totiž pozerám na rôznych webových stránkach, väčšinou ten problém nemám, aby som sa nemohla zorientovať. Ale napríklad na tejto stránke pri čítaní diskusií, príspevky sa posúvajú a ukladajú „záhadným“ spôsobom, že sa stráca náväznosť a príspevky pri čítaní niekedy získavajú opačný význam než bolo zámerom pisateľa. Súčasná hierarchia je nedostačujúca a pri dlhších diskusiách sa stráca prehľad.

Nemôžte v tomto pomôcť programátorom?

PS.
Prípadným kritikom príspevku odpovedám:
Ano, adminom som poslala mail s týmto problémom.

Nejlepší odpověď
beer

Předpokládám, že pomoci by někdo ze zdejších mohl a současně tuším, že majitel (správci) ale nebudou mít o tuto pomoc zájem.
Doplňuji:
Navíc – není to jen tak, pustit někoho „cizího“ do systému.. A svých lidí na to mají dost, pokud příliš neškudlí )

led

Čo keby ste napísali viacerí a tiež žiadali nápravu.
Takéto skresľujúce diskuzie sú totiž nanič.

annas

Ten požadavek byl uveden v bolakově návrhu na vyllepšení Odpovědí.

Současné řazení diskuzních příspěvků je nepřehledné.

led

Ešteže zabudať je výsada 1-mocných a 2-starých – ja som tá druhá varianta. Bolakove požiadavky, to je príliš čerstvé, ja si pamätám, čo bolo pred polstoročím, vlastne minulé storočie, prípadne tisícročie. :)

annas

led, jsem na tom podobně. Ale občas se zadaří. Protože čtu diskuzi, uvědomuji si, že někdy vzniká zmatek.