strapanka

Ako travite dlhe zimne vecery, ked nesedite pred telkou u pocitaca?

Ak este odmyslime najbeznejsie cinnosti – sex a citanie – co robite najradsej?
Doplňuji:
Sorry: pred telokou ALEBO u pocitaca

Nejlepší odpověď
badisko

knizky …vareni …

Další odpovědi
briketka10

stahuji film, piju kafíčko a čekám na ségru hlídám jí pejska :))

honza19hk

hrabu se ve vojenský technice ve vytopené garáži nebo pokud zrovna nemáme výjezd,tak uklízím sníh.A nejen na mém pozemku ale dost často i na silnicích nebo v případě že si mě silničáři zavolají(mám s nimi smlouvu o výpomoci).
Popř když zavolají hasiči jedu uvolńovat komunikace které blokují kamiony.

Ale většinu času trávím v dílně a připravuji auta na další rok(rally,truc­ktrial, tanky, atd…)

Damiana

Nejraději že všeho tančím, plavu, relaxuji v sauně a na masážích, připravuji nějaké dobrůtky…

Rocker

Jsem zalezlej v komůrce a lepím modýlky.

hanulka11

miluji knížky, takže převážně s nimi

Jahodinx

spim.