mary03

Ako si mám zosvetlit vlasy?

Ahoj chcela by som sa popýtat keby som si na vlasy dala peroxid 30% a zmeisala s farbou ?Zosvetlilo by mi to?Nespalili by sa mi vlasy?y?

Nejlepší odpověď
anonym

Neriskuj! Nevím o kolik odstínů potřebuješ zesvětlit,ale kup si odbarvovač,aplikuj ho a potom teprve po té použij žádanou světlou barvu.Když to budeš dělat v krátkém časovém odstupu,použí­vejregenerační balzám na vlasy- :D

Další odpovědi
Kamionacka09

Ahoj sem natom taky jako ty,mela sem cerny vlasy a taky mam ted po zesvetneni takovy zrzave svetlo hnedy a asi si dam zesvetlovac jeste jeden a az to bude jeste svetlejsi tak pak spis pouzivat svetly barvy.

Damiana

30%? Tak to tedy riskuješ pořádnou pleš! Vlasy ti to spolehlivě upálí přímo u hlavy a ještě ti to poleptá pokožku. Na odbarvení se používá 12% peroxid vodíku (zesvětlení o 6–8 odstínů) a pochopitelně se míchá s barvícím krémem nebo gelem na emulzi. Doporučuji ti koupit si kvalitní permanentní zesvětlovač (můžeš použít i melír) a poté aplikovat barevný odstín, který chceš mít – jak píše Bohemica. Jestli máš ale tmavší vlasy, raději si zajdi ke kadeřnici a zbytečně neexperimentuj, mohlo by se ti to šeredně nevyplatit.:-(
Doplňuji:
Tady by sis mohla vybrat.:-)
http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/zesvetlovac­.html

vvj

Jestli nechceš riskovat zkus henu prý je to jeden z nejšetrnějších způsobů ale ne moc trvalý jinak doporučuji zajít ke kadeřnici aby poradila každému sedí něco jiného

mary03

Dakujem Bohemica no ja som mala čierne vlasy zosvetlila som ich tak teraz ich mám ryšavé tak neviem čo s tým a chcela by som si to zvesvetlit na blond.Mám si kúpit ten odbarvovač?Alebo ten peroxid?