Ako sa dá zväčšiť do pôvodnej veľkosti celá mail.schránka na seznam.cz v prohlížeči,,Firefox,,?

Mail.schr.na,,seznam.cz,,v prohlížeči,,Explorer,,je v 100% veľkosti,tá istá mail.schr.na,,Firefox,,sa sama znenšila,neviem,prečo.Ako ju dať do tej istej veľkosti,ako na,,Explorer,,.Myslím veľkosť celej mail.schránky nie do kapacity,ale veľkosť:písaného textu, štítkov, odoslané, prijaté, archiv atd.Proste celé sa mi to zmenšilo na všetkom sú menšie písmená,ikony i celý vzhľad.Nieje tu možnosť upraviť na %

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

CTRL + kolečko na myši a tím pohybuj nahoru..
Doplňuji:
já si to upravuju takto podle
očí, jak je mám unavené :))

Další odpovědi:

Bronzový

Nástroje-možnosti internetu -obsah-výchozí písmo-velikost nastav 18 nebo jak velké chceš.

Diskuze k otázce

Bronzový

M.

Čte se to po tobě šíleně, musela jsem to napsat. :D

persy

Omlúvam sa,som,,Čechoslovák,,po rodičoch.Veškeré vzdelanie som absolvoval na Slovensku.I keď žijem v ČR trvalo od 83 roku,netrúfam si na českú gramatiku,hovorové slovo v pohode.Peter.

Stříbrný

cochee

Ale však piš slovensky, my ti (většina) rozumíme :-)

Bronzový

M.

O to nejde, tohle přečtu, ale jsou děsné ty čárky. :D Za tečkou či čárkou se píše mezera, uvozovky se píšou prvně dole a pak nahoře, většina lidí je píše jen tak nahoře, když jsem to četla, tak jsem nevěděla, jestli tam máš čárku a ujela ti ruka nebo píšeš uvozovky :D :)

persy

To máš pravdu,ale nakoniec to splnilo svoj účel.Ďakujem vám všetkým za pomoc,ľudia si majú pomáhať,je môj názor.Nebýva to na tomto webe bežné,ale prezradím,že na budúci týždeň mi bude,,56,,ovšem s,,klukovskou duší,,Prajem všetkým fajn život. Jeden Peter :-)

Zlatý

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.