arygnoc

Ako sa chová kohút pred zrkadlom? Jak se chová kohout před zrcadlem?

zrkadlo k dispozícii mám, s kohútom je to horšie.
bude voči obrazu agresívny?
máte niekto množnosť to overiť?

;-Q

doplnenie:

ako vidím, všetci sme iba teoretici.
skôr ma zaujímala tá praktická skúsennosť. ;-DD

;-Q

Nejlepší odpověď
johana 56

Řekla bych ,že kohout se bude chovat stejně jako na dvoře,kde se dva kohouti v žádném případě nesnesou.
Když v zrcadle uvidí svůj obraz,určitě se začne natřásat,naparovat a zvažovat, z které strany na soka zaútočí.

Další odpovědi
dudu

Zaujatě se prohlíží a v duchu si říká: „jsem fakt fešák, teď půjdu za slepicemi a když nic, tak se alespoň proběhnu“.

klumprt

Asi třeba takhle:
https://youtu­.be/TLrvg0Plc2k

anonym

Jestli se vůbec v tom zrkadle uvidí a jestli ano,tak by měl pozorovat sám sebe co dělá a umět to pomocí gestikulácie patřičně popsat,sebekritika?

marci1

Četla jsem, že třeba straka se v zrcadle pozná, ale kohout asi bude reagovat tak, jako by reagoval na svého „soupeře“, bude se chovat agresivně, nepozná se. 🙂

anonym

Zítra si půjčím od sousedky kohouta, vezmu ho do bytu, postavím před zrkadlo a dám vědět!

střevo

jako zjebek a zjentek ?