led

Ako presunúť programy, bez inštalácie aj s nastavením, na nový počítač s vyšším operačným systémomn?

Do nového PC potrebujem preniesť programy zo starého PC bez opätovného inštalovania. Z winXP do win8. PCmover, ktorý toto umožňuje je platený a na jednorázové použitie nie je lacný.
Nejde o klonovanie diskov aj s operačným systémov, ale len určité programy, z nich niektoré bolo možno bezplatne nainštalovať len v konkrétny termín v inom termíneboli už platené a pôvodný sériový kľuč neplatí.
Môže niekto poradiť? Ďakujem.

Odpovědi
Emefej

Obávám se, že to pouhým přesunutím nepůjde. Řada programů vyžaduje zápis do systémových registrů, a k tomu je nutná instalace.