persy

Ako otvorit reklamu na webu?

Niekedy je na strankach"skryta reklama resp.
ukazka"iba"ikona v rohu"nemozem to otvorit,
je k tomu potrebny nejaky ovladac stiahnut?
Doplňuji:
Tou ikonou je napr.aj oznacena videoukazka
"POKERU"v "Skole pokeru"a bohuzial,nemozem sa na to pozriet,pretoze to nejde otvorit,ako
som uz pisal v otazke.Tie ikony su zobrazene
bezne na oficialnych strankach napr.TV atd.
V rohu je mala ikona v malom prazdnom stvorci.

Odpovědi
HOMER

Nejsem si jistý čím to může být ale raději to nepokoušej,za tou reklamou se taky může skrývat krásný virus.Jestli tě ta reklama zaujala,tak můžeš raďeji předmět svého zájmu napsat do vyhledávače a najít si obchod(pokud se jedná o zboží)ap.
Zkus nainstalovat flashplayer nebo možná realplayer nejsem si jistý který a divím se že to na těch stránkách neuvádějí..pak ještě ta ochrana jak psal bad.

anonym

toto může být nastavení bezpečnosti PC,ať bránou firewall systému Windows,nebo přímo antivirovým programem,pokud v nastavení internetu zadáte nižší zabezpečení mělo by to jít.také by měly být povolené tzv.popup okna,zkrátka pokud to okénko je prázdné a vy nevidíte ikonu,tak je to vaší ochranou PC a ještě by měly být povoleny v prohlížeči reklamy,to je dost důležité.