Fly

Ako osláviť den sv. Huberta?

Takže už viem, že 3. novembra :) Chcem sa spýtať, či vás nenapadá spôsob, ako tento deň solavíť, ako si ho pripomenúť. Díky!
Doplňuji:
Ďakujem :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Na to asi neexistuje univerzální odpověď, záleží na vás. Myslivecké spolky pořádají různé srazy, mše,… určitě ve vašem okolí se taky nějaký pořádá, zkuste se přeptat lidí. A nebo můžete čistě jen tak vyrazit do přírody, do lesa na procházku, vzít nějakou tu dobrůtku zvířátkům…
A že je to takový významný den, nechala bych projedenkrát pušku doma 😉

Další odpovědi
dědapetr

Oslavit- mysliveckou režnou,masem divočinou třeba guláš kančí nebo jelení a zaječí paštikou.

hanulka11

U nás je konají jízdy na koních -zavírá se jezdecká sezona v tento den . Takže taková podzimní trachtace v přírodě pak vínko, groček, pečené prase apod.....
Doplňuji:
jestli máte chuť ,začtěte se zde…moc pěkné vyprávění

http://www.val­tice.cz/defau­lt.aspx?id=118

Děda Louda

Chce to dlouhou procházku lesem a pak v teple dostatečné množství borovičky.