Pokročilý

Ako najjednoduchsie ocistim od prstov upatlany dotykovy display pocitaca?

Samo, ze bez negativnych nasledkov pre funkcnost displaya.
Doplňuji:
Kupila som si na to take specialne utierky LCD/TFT Screen. Hlavne, ze je tam 100 ks, ale nejdu cez vytahovaci otvor vytiahnut. Ked sa do balenia dostanem (nasilu) a prvy prestrcim tak, aby sa dal cez otvor vytiahnut, utrhne sa este predtym, kym sa ruzek dalsiho povytahne :-(((( zurim, lebo som za to vysolila 5,50 €

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

raději bych koupila tuto čistící sadu, vydrží a nemusíš tlačit hadříkem na display..
http://www.hyperelektro.cz/…
Doplňuji:
ty utěrky jsou nanic, když se otevřou, tak hned vyschnou, lepší
je koupit něco co se dá zavřít a je ve větším balení, nebo stačí
pár kapek :))

Další odpovědi:

Bronzový

Nejlepší jsou na to ty hadříky jak se používají na čištění sklíček od brýlí... Myslím že je to z kůže?

Stříbrný

Dotykový se, co se týká čištění, neliší příliš od nedotykového. Dá se použít i ta obyčejná Okena/Iron, nebo jak se to dneska jmenuje, jen nestříkat přímo na displej, ať to nezateče za okraje, ale na hadr/papírovou utěrku/cokoliv jiného co se použije. Zkoušel jsem i destilovanou vodu s pár kapkami saponátu, ale jen tak, aby roztok nepěnil - taky jde (použije-li se voda z vodovodu, zanechá po zaschnutí šmouhy). Tyhlety utěrky a roztoky sice asi fungujou, ale je to jen tahání peněz z neinformovaných uživatelů. Já je mám v takovém sáčku, který má na sobě díru a ta díra se přelepuje záklopkou. Vytáhnu jednu, zalepím. Mám je už x roků a furt jsou vlhké. Mám je univerzální, nejen na LCD, takže se dají použít na hodně jiných věcí.

Zlatý

když příště budete nakupovat telefon nebo dotykový tablet dbejte na to aby měl oleofobní povrchovou úpravu, díky ní prakticky nebudete muset sklo utírat, a pokud přece jen stačí k tomu třeba papírový kapesník a jedním tahem takovou oleofobni vrstvu zcela vycistite.

Bronzový

Kup si nový
Doplňuji:
A příště si umývej včas ruce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.