Avatar uživatele
strapanka

Ako najjednoduchsie ocistim od prstov upatlany dotykovy display pocitaca?

Samo, ze bez negativnych nasledkov pre funkcnost displaya.
Doplňuji:
Kupila som si na to take specialne utierky LCD/TFT Screen. Hlavne, ze je tam 100 ks, ale nejdu cez vytahovaci otvor vytiahnut. Ked sa do balenia dostanem (nasilu) a prvy prestrcim tak, aby sa dal cez otvor vytiahnut, utrhne sa este predtym, kym sa ruzek dalsiho povytahne ☹ zurim, lebo som za to vysolila 5,50 €

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, RedC22 před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

raději bych koupila tuto čistící sadu, vydrží a nemusíš tlačit hadříkem na display..
http://www.hy­perelektro.cz/cle­an2go-cistici-prostredek-na-dotykove-displeje/
Doplňuji:
ty utěrky jsou nanic, když se otevřou, tak hned vyschnou, lepší
je koupit něco co se dá zavřít a je ve větším balení, nebo stačí
pár kapek :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší jsou na to ty hadříky jak se používají na čištění sklíček od brýlí… Myslím že je to z kůže?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Dotykový se, co se týká čištění, neliší příliš od nedotykového. Dá se použít i ta obyčejná Okena/Iron, nebo jak se to dneska jmenuje, jen nestříkat přímo na displej, ať to nezateče za okraje, ale na hadr/papírovou utěrku/cokoliv jiného co se použije. Zkoušel jsem i destilovanou vodu s pár kapkami saponátu, ale jen tak, aby roztok nepěnil – taky jde (použije-li se voda z vodovodu, zanechá po zaschnutí šmouhy). Tyhlety utěrky a roztoky sice asi fungujou, ale je to jen tahání peněz z neinformovaných uživatelů. Já je mám v takovém sáčku, který má na sobě díru a ta díra se přelepuje záklopkou. Vytáhnu jednu, zalepím. Mám je už x roků a furt jsou vlhké. Mám je univerzální, nejen na LCD, takže se dají použít na hodně jiných věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když příště budete nakupovat telefon nebo dotykový tablet dbejte na to aby měl oleofobní povrchovou úpravu, díky ní prakticky nebudete muset sklo utírat, a pokud přece jen stačí k tomu třeba papírový kapesník a jedním tahem takovou oleofobni vrstvu zcela vycistite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Kup si nový
Doplňuji:
A příště si umývej včas ruce

Upravil/a: Conchus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek