Zlatý

ako na vlasy v práčke?

poznáte to - vlasy proste padajú.
prádlo sa špiní.

keď vytiahnem z práčky čierne nohavice plné vlasov, ide ma šľak trafiť.

ako sa teda zbaviť vlasov v práčke?

;-Q
Doplňuji:
ha, akoby ma v blesku počuli - údajne stačí obyčajná hubka na riady:

http://hobby.blesk.cz/…

;-Q

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Existují různé balónky- lapače vlasů a zvířecích chlupů, které se dávají mezi prádlo při praní a mají "údajně" na sebe všechny tyto nečistoty nalepit... Osobně jsem nezkoušela, pročtete-li si diskuze k tomu, zjistíte, že funkčnost je asi méně jak 50%...
Tak vám nezbyde nic jiného, než pračku důkladně čistit... častěji, než je doporučeno od výrobce...

Další odpovědi:

Bronzový

Kalhoty nesuš na šňůře, ale dej je do sušičky, lícem nahoru, vyfouká se to do filtru.

Mám psa i kocoura a chlupatí nechodíme jen díky sušení v sušičce, pračky chupy ani vlasy nesebere.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

já mám zas všude chloupky kočičí,
ale odstraňuju je tou houbičkou
před praním už dávno :-D

Bronzový

gagaga

ary..tak ostrihejte Vasi pani :p
Vase vlasy to predpokladam nejsou :p
Musite proste ty vlasy z tech odevu odstranit drive, nez date pradlo do pracky
:)
Muj syn ma divenku, a nez si koupili svuj byt, tak na vikendy byla slecna u nas..
ma vlasky az k pr...byla to hruza..
tak vim, o cem mluvite ..
pak jsem je naucila, ze z trika, mikin, prosteradla..musi nejdrive ty vlasy sundavat a musela se chudinka i cesat nad zachodem :))
ale ma me rada ( doufam ) dodnes :)
-iv-

Stříbrný

Funna

trochu divné...já i dcera (bydlí s námi) máme vlasy po prdel a že bych tahala z pračky chuchvalce vlasů se mi nestává...spíš bych řekla, že by se měla dívenka začít zajímat, jestli jí nepadají vlasy víc, než je zdrávo...jo to s chlupy z kočky, to je jiná...ty jsou všude :-)

Zlatý

arygnoc

nemyslím, že by jej vlasy padali viac, ale v tej práčke sa všetky zlezú (z oblečenia) a objavia sa na vypratom prádle.

normálne denne vypadnú i stovky vlasov, takže sa nedivím, že sú. ale prečo sa hromadia práve v pračke a neodteču spolu s vodou, je pre mňa záhadou.
to nie je otázka jedného prania, proste sa tam hromadia za x praní (a na svetroch a rôznych pleteninách tie vlasy nie je až tak vidieť, že by ich človek "lovil").

mno, snáď to tá hubka vyrieši.

;-Q

Zlatý

arygnoc

najhoršie na tom je, že tie vlasy sú v tých odevoch proste niekde dobre schované - prášenie a pod. nepomáha.

a potom ostanú v práčke a pri praní sa zasa zázrakom objavia.

;-Q

Bronzový

gagaga

:)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.