Avatar uživatele
arygnoc

ako na vlasy v práčke?

poznáte to – vlasy proste padajú.
prádlo sa špiní.

keď vytiahnem z práčky čierne nohavice plné vlasov, ide ma šľak trafiť.

ako sa teda zbaviť vlasov v práčke?

;-Q
Doplňuji:
ha, akoby ma v blesku počuli – údajne stačí obyčajná hubka na riady:

http://hobby.bles­k.cz/clanek/hob­by-pro-chovatele/309493/5-zarucenych-tipu-jak-se-vyporadat-s-chlupy-v-byte.html

;-Q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, gecco, zzzlatokopka před 3320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ratava

Existují různé balónky- lapače vlasů a zvířecích chlupů, které se dávají mezi prádlo při praní a mají „údajně“ na sebe všechny tyto nečistoty nalepit… Osobně jsem nezkoušela, pročtete-li si diskuze k tomu, zjistíte, že funkčnost je asi méně jak 50%…
Tak vám nezbyde nic jiného, než pračku důkladně čistit… častěji, než je doporučeno od výrobce…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Kalhoty nesuš na šňůře, ale dej je do sušičky, lícem nahoru, vyfouká se to do filtru.

Mám psa i kocoura a chlupatí nechodíme jen díky sušení v sušičce, pračky chupy ani vlasy nesebere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

já mám zas všude chloupky kočičí,
ale odstraňuju je tou houbičkou
před praním už dávno 😁

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ary..tak ostrihejte Vasi pani :p
Vase vlasy to predpokladam nejsou :p
Musite proste ty vlasy z tech odevu odstranit drive, nez date pradlo do pracky
:)
Muj syn ma divenku, a nez si koupili svuj byt, tak na vikendy byla slecna u nas..
ma vlasky az k pr…byla to hruza..
tak vim, o cem mluvite ..
pak jsem je naucila, ze z trika, mikin, prosteradla..musi nejdrive ty vlasy sundavat a musela se chudinka i cesat nad zachodem :))
ale ma me rada ( doufam ) dodnes :)

  • iv-

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

trochu divné…já i dcera (bydlí s námi) máme vlasy po prdel a že bych tahala z pračky chuchvalce vlasů se mi nestává…spíš bych řekla, že by se měla dívenka začít zajímat, jestli jí nepadají vlasy víc, než je zdrávo…jo to s chlupy z kočky, to je jiná…ty jsou všude 🙂

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

nemyslím, že by jej vlasy padali viac, ale v tej práčke sa všetky zlezú (z oblečenia) a objavia sa na vypratom prádle.

normálne denne vypadnú i stovky vlasov, takže sa nedivím, že sú. ale prečo sa hromadia práve v pračke a neodteču spolu s vodou, je pre mňa záhadou.
to nie je otázka jedného prania, proste sa tam hromadia za x praní (a na svetroch a rôznych pleteninách tie vlasy nie je až tak vidieť, že by ich človek „lovil“).

mno, snáď to tá hubka vyrieši.

;-Q

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

najhoršie na tom je, že tie vlasy sú v tých odevoch proste niekde dobre schované – prášenie a pod. nepomáha.

a potom ostanú v práčke a pri praní sa zasa zázrakom objavia.

;-Q

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek