Avatar uživatele
simona111

ako môze laik nastaviť ccleaner-čistič, registre, nástroje a iné, aby nevymazal čo nemá.Čo má byť zaškrtnuté a čo nie??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, brokol před 4585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Smyslem ccleaneru je právě to, že nedovolí uživateli udělat cokoliv fatálního.

Pokud si nejsi jistá, nech ho ve výchozím nastavení a buď happy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Jednoduché.
Nechat v něm zaškrtnuto jen to co je v základním nastavení a navíc při čištění registrů zálohovat (ale zatím nebylo záloh potřeba).
Dělám to tak léta, PC sviští a vše v poho. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Nic jsem nenastavoval jenom nainstaloval a funguje to standartně. Smaže jenom smetí nachytané z internetu, životně důležité soubory nikdy.
Akorát je vhodné ručně nastavit spouštění programu, ne při každém restartu, zdržuje to (již se tu jednou řešilo).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Máš ve svém profilu možnost poslat mail, tak já udělám screen a za chvíli Ti to pošlu. Mám už nastavení vyzkoušené.
Netušila jsem, že se tu k mailu nedá vložit příloha, počkám až se mi ozveš na můj mail. Nebo to nějak jde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Dáte hledat problémy a před každým zápisem je zatržítko, když ho odškrtnete tak se Vám položka nesmaže.

Navíc CCleaner před mazáním udělá zálohu registru. Na tu pak jen kliknete registr se vás zeptá zda ji chcete importovat a vy kliknete na ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nejhodnotnější popis je v odpovědi od „bumbes“.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-zaskrtnout-v-cc-cleaner

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek