Human

Ako je na tom dnes radiova siet Packet Radio?

Ako je na tom dnes radiova siet Packet Radio? Existuje este vobec? Ak ano, prosim, link na nejaky clanok ako sa tam da pripojit, ake je potrebne vybavenie a podobne. Dakujem. Google moc nepomohol :D

Nejlepší odpověď
jáára

hele hele, tohle pamatuju. potřebuješ radiostanici na dvoumetr a modem. – modem si vyrobíš. pokud máš licenci na 2m, tak si vyrobíš i tu radiostanici třeba z VR21/22.

To už je stejně mrtvá věc.

Další odpovědi
Clouseau

Síť je funkční. Není to už co bylo v době největšího rozmachu ale funguje. Převážně jsou spoje dělané Axip linkami přes internet. Aktuálně je aktivních cca 15 uzlů. Předně potřebuješ radioamatérskou koncesi. O prázdninách bude největší radioamatérské setkání v Holicích. Doporučuju navštívit – jednak tam seženeš informace a dá se tam nakoupit potřebné…

Lamalam

Řekla bych, že už je to mrtvé. Nejaktuálnější seznam objektů PR je z roku 2007.

Zdroj: http://www.rsys­.cz/objekty.php