led

Ako dlho trvá „moment“?

Je na to daný časový údaj
napr.za moment to spravím, za ako dlho
Doplňuji:
V Nemecku som sa totiž stretla s pojmom: moment=2 sekundy

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mo­ment

Používá se obvykle jako vyjádření časového okamžiku, v němž došlo k nějaké události (např. v daný moment), popř. vyjádření krátkého časového intervalu (např. trvalo to jenom moment).

Další odpovědi
annas

Moment je synonymum pro chvíli, okamžik. takže těžko tuto jednotku stanovit.
I když každý jedinec považuje za moment něco jiného – někdo vteřinu, minutu, jiný třeba půlhodinu.

vagra

Moment,je časový údaj,který je o něco málo delší,než okamžik.
/nebo opačně?/:-)
Doplňuji:
Jde samozřejmě o blíže neurčitelný časový údaj.

mosoj

Moment jsou 2 mžiky .