arygnoc

akého pohlavia je angelina jolie?

nechala si odoperovať prsníky, minulý týždeň i vajíčkovody a vaječníky. ( http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/63041/ange­lina-jolie-si-z-obavy-pred-rakovinou-nechala-odstranit-vajecniky.html )

je ešte vôbec žena?

;-Q

Nejlepší odpověď
cochee

I kdyby ji ořezali jak selátko na grilu, tak ten ženský chromozom v DNA je tam, potvora, furt :)

Další odpovědi
marci1

Je žena. Má ženský mozek. 🙂

gecco

;-DD
A není to jedno?
😉

dědapetr

Při všech jejich obavách z rakoviny a odstraňování orgánů to pořád je a bude žena.
Doplňuji:
http://www.ex­tra.cz/angeli­na-jolie-ma-znovu-rakovinu-hrozi-ji-tentokrat-smrt

zzzlatokopka

Je to žena a má můj obdiv, mnoho žen svým přiznáním inspirovala.

Moje kamarádka před pár lety na rakovinu zemřela, bylo ji něco málo přes třicet, zůstal opuštěný manžel a dvě malé děti:-((( Kdyby se na to přišlo dříve, třeba, by tu dnes byla.

led

Ženu tvoria nielen vonkajšie – viditeľné pohlavné znaky, ale aj tie skryté.
Netrápte sa, Angelina Jolie je stále žena.

anonym

Udělala to jen proto,že se bojí rakoviny,pořád zůstává ženou.

KK1

Ez még egy nő

lota

Je ženou – jako každá neobdařená žena s nulovými prsy nebo každá žena po přechodu. Nic ve zlém. Nejsem si jistá, zda je pro mě hrdinka nebo strašpytel.