unnamed

Aké sú najzákernejšie a najbolestivejšie choroby sveta ?

ktoré sa napr. nedajú vyliečiť a človek umiera
moc pri nich človek trpí ?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Z bakteriálních mě napadá (vyléčitelných i nevyéčitelných) třeba mor, anthrax, botulismus, tetanus, cholera, černej kašel, tyfus… Ono je všecko zákeřný, páč viry a bakterie jsou strašně malý… A kolik toho dokážou. Ale někteří chlapáci strašně trpí i při rýmičce :)

Kepler: Jasně, smrt udušením za plnýho vědomí je přece pohodička :)
Tazatel chce vědět o nemocech nejzákeřnějších a nejbolestivějších – já se zaměřila na zákeřné. Také se ptá na utrpení, a myslím, že člověk by si nic z toho, co tyhle nemoci nabízejí, moc neužil…

Další odpovědi
patmull

Možná se to bude zdát divné, ale řekl bych, věřte či ne deprese a úzkost.

Kepler

Jak je to ve světě nevím, ale patří sem i rakovina slinivky. Umřel na ni i pan Tabara, někdejší trenér vsetínského hokeje když byl 5× za sebou mistrem republiky – můj tehdejší soused. Trpěl nevýslovně.

mor, anthrax, botulismus, tetanus, cholera, černej kašel, tyfus… to všechno se dá léčit a nepatří to do zrovna do těch nejboloestivějších nemocí.