Meja

ake je najlepsie krmivo pre kotne fenky ..a po porode pre jej steniatka

Nejlepší odpověď
anonym

Pro novorozená štěňátka je nejvhodnější mateřské mléko. Pro vysokobřezí fenu a kojící fenu najdeš vhodné krmivo v každém chovatelském obchodě. Vybírej podle plemene nebo vzrůstu feny-matky a z řad prémiového nebo superprémiového krmiva.

Další odpovědi
Daniela12

Dobrý den, odpověď najdete v přiloženém článku: Jak a čím krmit březí a kojící fenu.

Zdroj: http://www.vse­prozvire.cz/jak-a-cim-krmit-brezi-a-kojicii-fenu/