leorespect

AKCELERATOR

Ahoj lidi!
Vysvětli mi někdo,na jakem principu funguje akcelerapor připojeni k internetu a zdali má cenu si ho stahovát?Soudě podle pojmenování,mělo by se jednat o jakysi zrýchlení…Funguje to?Kdyžtak poraďte,jaký si mám stahnout.Využivam O2 bezdratové příp.

Nejlepší odpověď
kenyrts

jedná se rychlejší načítání videa z you tube,atd.
no já nějaký akcelerátor nepoužívám,protože videa na netu sleduji v pohodě bez něho,nehledě na diskuze o nich prý jsou samá reklama a výkon nic moc,osobně bych do nich nešel.
případně mrkněte na link:

Zdroj: http://downlo­ad.chip.eu/cz/Spe­edbit-Video-Accelerator_5136212­.html