WDS

Akce s placeným příhozem

Zdarec lidicky,… Kolega mě požádal o pomoc ze spolzupráci v projektu který zakládá. Požádal mě abych zjistil co vschno musí mít zajistěné, zaplacené, podchycené nez tohle začne provozovat.

Osobně si myslím že musí mit nejake Vseobecné obchodní podminky popripade ochrana osobnich udaju. Jaká další legislativa je potreba a na co by se nemelo zapomenou,… Google sem znásilnoval asi 4 hodiny a nic kloudneho z toho nevypadlo,…

Budu rad pokud mi poradite… popřípadě doporucíte nejaký web kde bych se dozvedel neco vic o tehle problematice.

Odpovědi
Mapel

Každý dobrý podnikatelský záměr se má zakládat na konkrétní vizi a podle toho splnit dané legislativní podmínky. Obecná odpověď je velice těžká. Pro veškeré podnikatelské záměry platí získání živnostenského listu a ten se zase může lišit o co se jedná. Pokud legislativa vyžaduje určitá odborná oprávnění, tak získat ŽL mohu, ale danou živnost bez uvedených legislativních podmínek nemohu provozovat. Proto obecná odpověď neexistuje.