vlkadam10

Akce pomoc vlkům

Zdravím. Nevíte o nějaké možnosti jak podpořit vlky (stačí my třeba jen poslat sms a odeslat tím peníze nadacím pro jejich záchranu) v ČR?DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
www

Dej do vyhledávače pomoc vlkům a pak jen čti. Hlavně pozor na neznámá uskupení, ať z toho ti vlci fakt něco mají! 😉
Jedna z možností by mohla být zde:

Zdroj: hnutiduha.cz/nase-akce/article/vlci-a-rysi-hlidky/?tx_ttnew­s%5BbackPid%5D=15&c­Hash=0bc32a474a

Další odpovědi
venkovan

Možností je mnoho.
Nemýt si zadek a zapařit si ho.
Silně sestříhat strom – vyžene mnoho vlků.
Podíval bych se na stránky www.csop.cz, www.aopk.cz a pod., kde mohou být programy zaměřené na ochranu divokých šelem.