jungle-be

Akce na Android Marketu (10 dní vybrané aplikace za 10 centů)

Dobrý den, přes článek http://www.mo­bilmania.cz/bles­kovky/android-market- slavi-10-miliard-darky-dostanete-vy/sc-4-a-1319053 /default.aspx jsem se dozvěděl, že android market oslavil 10 miliard stažení a že jsou tedka 10 dní vybrané aplikace jen za 10 centů (1,87 KČ) .A tak se chci zeptat : když dám koupit a zapíšu tam svoje jméno,číslo karty atd.. kolik se platí za platbu kartou na internetu za ty aplikace ?Třeba si koupim aplikaci Paper Camera, která tedka stojí těch 10 dní 10 centů (1,87 KČ), oni mi těch 1,87 KČ ztrhnou z karty a pak se už neplatí nic (nic navíc) ? Jestli by vám to nebylo jasné z toho co jsem tedka napsal tak napiště, pokusím se vám to napsat podrobněji. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

nakoupil jsem uz par tech aplikaci za 2 koruny a opravdu me to stalo jen ty dve koruny, nic navic se neplati…

pouze ceska DPH ale ta uz je zapocitana v tech dvou korunach

za ty penize mas nejen stavajici verzi aplikace/hry ale i veskere budouci verze, za ktere uz potom nemusis nic platit a market si pamatuje nadosmrti ze je vlastnis, dokonce i kdyz vymenis telefon za jiny Android telefon muzes si tam zakoupene aplikace z marketu zdarma nainstalovat.