Human

Ak zlodej ukradne druhému zlodejovi ukradnutú vec, bude potrestaný aj on?

Ak zlodej ukradne druhému zlodejovi ukradnutú vec, bude potrestaný aj ten zlodej čo okradol zlodeja? :D Za predpokladu, že chytia obidvoch.

Nejlepší odpověď
gecco

Ano…
😉

Další odpovědi
redy

Jo jo bude, krást se nemá.

anonym

Pokud mu to žalobce dosvědčí, proč ne?
Ale byl by to paradox! 🙂

Awe

Myslím si že není lepší pocit než okrást zloděje… Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsem vydrbal s jedním internetovým podvodníkem :)