SAWomen

Ak by si ľubovoľná osoba chcela skultúrniť zážitok z maškrtenia Skittles a pridala by si k nim dáždniček, tak by si ich

Ak by si ľubovoľná osoba chcela skultúrniť zážitok z maškrtenia Skittles a pridala by si k nim dáždniček, tak by si ich čo?

Odpovědi
iceT

Pak by to chtělo ještě dlouhou lžičku…

arygnoc

dáždniky zásadne nežujem.

:-Q

Skittles je značka ovocných žvýkacích bonbónů, aktuálně vyráběných a distribuovaných společností Wm. Wrigley Jr. Company, která je divizí Mars, Inc.
Bonbóny mají tvrdé, cukernaté skořápky, které jsou označeny velkým písmenem S.
Jádro bonbónů obsahuje cukr, kukuřičný sirup, hydrogenovaný olej z palmových jader spolu s ovocnou šťávou, kyselinu citronovou, a také přírodní a umělé příchutě.
Skittles se prodávají v různých příchuťových kolekcích jako například Tropical či Lesní plody.

( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Skit­tles )

Agneta

Nevím co je „maškrtenia“ a „dáždniček“ a Skittles, takže kdybys to ve vysvětlení otázky snad vysvětlila, a né jen hloupě zopakovala to samé ! ☹