Lucimia

AJ – překlad

Co prosím znamená : „to share needles“? Vím, že needles jsou jehly. Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
quentos

nejedná se o žádný idiom, přikláněl bych se k doslovnému výkladu z prostředí mezi narkomany – dělit se o (injekční) jehly, používat stejné stříkačky (… a tím riskovat nákazu)

Další odpovědi
GangstaHelper

  1. To share needless – ve smyslu darovat to, co už nepotřebujeme (charita)
  2. To share needs – sdílet svoje potřeby, tužby (s někým).

Více to vypadá na to první, možná že by šlo i více variant.

Nuk nuk

Chtělo by to delší kontext.

Kromě GangstaHelperova úsudku, že je ve větě chyba, může totiž slovní spojení snít, resp. být napsáno přesně tak, jak jste jej napsala sem.
Pak by se ale nejspíš věta týkala drogově závislých lidí, kteří se „dělí o jehly“, „používají stejné jehly“ nebo je „mají společné“.