Pokročilý

Airsoft pomoc.

http://www.zbrane-airsoft.cz/…
Teprve zacinam, ale tahle zbran se mi dost libi a co jsem o nic cetl tak mi pripada dobra, pro zacatecnika asi prilis dobra:D. No, chtel jsem se zeptat jestli mate zkusenosti jako s cistenim a co by jste mi doporucili dokoupit. Nabijecka a baterka neni u teto zbrane takze bych musel koupit zvlast a treba optiku atd... budu rad za naky rady;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ahoj, jestli jsi začátečník tak zkus něco jinýho tohle bys jen tak neudržel měl bys příšernou mušku!!! Když už něco tak hledej aby to melo i příslušenství takhle je to na nic! sice je to levnější ale za to příslušenství zaplatíš ještě víc ne stojí samotná zbraň. Věř mi já to hraju a kamarádka taky jsme už dost dobrý a tuhle zbraň tam používá skoro taková ta elita.

Další odpovědi:

Pokročilý

pro začátek doporučuji zakoupit u rákosníků pistolku na vodu,přeci jen ten pocit být ozbrojen je k nezaplacení,já bych do toho ale nešel,mám ze zbraní respekt,ale nosím u sebe gumovou repliku nože,když jí vytáhnu ve rvačce hned mám vyhráno,nesmím s ní moc mávat,přeci jen mám ji od děctví a už je steřelé ostří,zbran musí být..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.