led

Airbag pre cyklistov

http://www.equ­ark.sk/index.php?cl=bran­ch&iid=15&tna­me=default

otázka:
je takýto airbag po náraze znova použiteľný? Alebo treba vždy po použití kúpiť nový?
Doplňuji:
vraj 50 USD predajná cena
pozor žiadna reklama

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že půjde znovu použít, ovšem obnovení funkce bude asi dosti náročné a bude to muset provádět specializovaný servis. Nebude to asi taky žádná levná záležitost

Další odpovědi
Kric.ouwner

Jojo , to bylo nedávno v paradoxně Autosalónu , a jistě že ne , musíte si tam nechat vložit noví „balón“ a také oxid Dusný ( náplň která to nafukuje ) teda myslím že to byl Oxid dusný … 😉