lucille

Air Creative

ahoj chtela bych se zeptat jestli nahodou nemate nekdo zkusenosti s prístrojem Air Creative jestli se lze pomoci něho zbavit zapachu z cigaretoveho koure????
Doplňuji:
tenhle přistroj neni pro me…:D…je potreba do ordinace mojí mamky…(jako ne uplne do ordinace ale do takove kuracke mistnosti…)

Nejlepší odpověď
oskar

O přistroji nevim,ale radu bych Vam dal:Nekouřit.

Další odpovědi
vagra

Ano odstraňuje zápach.Podrobnosti níže:

Systémy pro zušlechťování vzduchu Air Creative, jako jediné, zušlechťují ovzduší třístupňově. Nejprve odstraňují ze vzduchu pevné částice prachu a eliminují pachový smog a následně takto upravené ovzduší aromatizují v požadované koncentraci vonnými substancemi z přírodních éterických olejů, které v nás navodí potřebné emoce.

Zdroj: http://www.air-creative.cz/