Avatar uživatele
otázečkapani

ahojte poradte mi když je mi 10 let jak si mám našetřit peníze

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Natty*

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ahoj,
je mi sice o trochu víc než tobě, ale stále jsem pod ochrannými křídly svých rodičů. O letních prázdninách jsem se nad touto otázkou také zamýšlela. Chceš vědět, co mě napadlo? Vytřídit si věci, které již nepotřebuji a nevyužívám a následně vystavit inzeráty na internetových bazarech.
Nevím, co máš k dispozici ty, ale já vytřídila elektroniku (Mp4, Nintendo DS, PSP, spoustu NDS, PSP, PC her, DVD, CD,…), oblečení a spoustu dalšího jako puzzle, knihy, plátna, penály, hračky z dětství, atd… Již po týdnu jsem si „vydělala“ kolem 1000,–. Dále se to stupňovalo a teď mám pěknou sumičku 🙂.
Pokud by se ti tato možnost zalíbila, mohu ti poradit bazary na různé okruhy zboží.
Samozřejmě je také velmi účinné spořit si kapesné, penízky k narozeninám, ke svátku a tak. Záleží na tobě, jak budeš pečlivá! 😁 Přeji hodně štěstí!!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?otázečkapani Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pořiď si „prasátko“ a když máš dvě koruny, tak se snaž utratit jen tu jednu a druhou hoď do prasátka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Larissa

Jde o kšeft s rodiči – třeba za domácí práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vema11

jestli dostáváš „kapesné“ na začátku týdne, tak si dej třeba 1/3 peněz hned do pokladničky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání