ahojte poradte mi když je mi 10 let jak si mám našetřit peníze

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Ahoj,
je mi sice o trochu víc než tobě, ale stále jsem pod ochrannými křídly svých rodičů. O letních prázdninách jsem se nad touto otázkou také zamýšlela. Chceš vědět, co mě napadlo? Vytřídit si věci, které již nepotřebuji a nevyužívám a následně vystavit inzeráty na internetových bazarech.
Nevím, co máš k dispozici ty, ale já vytřídila elektroniku (Mp4, Nintendo DS, PSP, spoustu NDS, PSP, PC her, DVD, CD,...), oblečení a spoustu dalšího jako puzzle, knihy, plátna, penály, hračky z dětství, atd... Již po týdnu jsem si "vydělala" kolem 1000,-. Dále se to stupňovalo a teď mám pěknou sumičku :-).
Pokud by se ti tato možnost zalíbila, mohu ti poradit bazary na různé okruhy zboží.
Samozřejmě je také velmi účinné spořit si kapesné, penízky k narozeninám, ke svátku a tak. Záleží na tobě, jak budeš pečlivá! :-D Přeji hodně štěstí!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Pořiď si "prasátko" a když máš dvě koruny, tak se snaž utratit jen tu jednu a druhou hoď do prasátka.

Bronzový

Jde o kšeft s rodiči - třeba za domácí práce.

jestli dostáváš "kapesné" na začátku týdne, tak si dej třeba 1/3 peněz hned do pokladničky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.