msi

Co mohu odvézt do výkupny železa?

Ahojte, plánuju odvést do výkupny, šrotu železa nějáký ten kov, měl bych dotaz ohledně toho, co tam mohu odvést a co ne.
Mám ve sklepě starou pračku 2× takovou tu jak má vedle sebe ždímačku… pak takovej buben ale je kolem něho plast a nějáké betonové kostky. Pak nějáké natřené boxy 7× cca. 15 kg, pak nějáká stará kola – rámy, musí se sundat páčky od brz apod? lanka? šlapky? Co ráfky z kola, šlo by to tam taky odvést co myslíte? Nějáké řetězy z kol starých, pak nějáké kovové stolky – nohy…nařežu flexou a naložim a odvezu, nevyhoděj mě stím když jě to nabarvené, sem tam v tom plast apod? Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi
Mc Merkurion

vše co je ze železa,ostatní sundat,odmontovat…
zdroj: vlastní zkušenost,tatáž pračka na odvoz čeká…

honza19hk

asi jak kde. barva nevadí, plasty,beton ,dřevo apod. věci by se měli sundat. Oni tě s tím nevyhodí ale strhnou ti prachy za bordel.
Lepší je pračku rozebrat a vytřídit.Motor zvláš´t, je za něj víc.