AngelMoon

Ahojte, nevíte, jestli budou filmy podle 1, 2, 3 stříbrných knih snů? :)

První stříbrná kniha snů, druhá a příští rok i třetí. Natočili se i úspěšné Diamanty, ale tyto dvě knížky mě bavily mnohem víc a chtěla bych, aby se i natočili. Nevíte, jestli po vydání třetí knížky, se to natočí? Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Nevíme a je nám to jedno. Natočení jakéhokoli filmu nezaleží na tvém přání, ale na tom, zda by byl zájem, jestli se najde někdo kdo to bude financovat a někdo, kdo to chce natočit.

arygnoc

bez ohľadu na žáner (podľa recenzií diela autorky jej produkty nemusím) – nie je krajšie vidieť idealizovaný svet vlastnými očami?
alebo sa vám viac páči nejaký prefabrikát „takto to musíte vidieť všetci“?

mnoho dobrých kníh som dodnes nevidel sfilmovaných a som za to vďačný, lebo mnoho sfilmovaných vynikajúcich kníh ma sklamalo.

som vďačný, že nie všetko ja „natočené“ alebo prerobené do komiksu.

😉

ale k otázke:
neviem kedy a či to bude natočené, neviem dokonca ani, či má o to nejaký producent záujem.
a priznám sa, ani ma to nezaujíma.