Avatar uživatele
milas

Ahojky,uz jsm psala 6/10 Jak na sousedske vztahy, dnes je relativni klid az na to,ze kdyz jsem vedla syny os skoly a chy

kdyz jsem vedla syny do skoly,tak jsem ho"cytla na prechodu"a schvalne turoval auto,ze nas prejede,minule nas videl,tak si sel odlozit bundu,aby na nas pockal a zacal do nas nacouvavat,mladsi syn 8. ho vidi a zmatkuje,muzu mu vysvetlovat,ze i kdyby tam byl 4×,tak mu nic nemuze udelat,ale zacina me vytacet tak,ze ja bych mozna prislapla plyn!!! Rikam si do 3 a pak CO S TIM?Kamoska mi rikala,ze v 5 hod. rano ji blokoval vyjezd od baraku jizdou vpred-zad a pak na ni sproste gestikuloval,pro­boha jsou ty lidi normalani??? M.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

nejsou normální, třeba ho to přejde. Stačí místo abys byla nasraná se na něj hezky usmát a říct „taky přeji krásný den“.
Možná ho to vytočí ještě víc a nebo taky se sklidní. U bláznů člověk nikdy neví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

To neni legrace. Pokud je to dlouhotrvající útočení, nebo pronásledování, už se to dá považovat za stalking (ten je trestný). Když ten člověk takto znepříjemňuje život i dalším lidem, zkusil bych se s nimi domluvit a s těmi ostatními bych dotyčnému napsal doporučený dopis, v němž bych ho vyzval, aby zanechal nevhodného chování, jinak že sepíšete se sousedy společnou stížnost, kterou buď předáte starostovi, nebo policii- podle toho, jestli bydlíte na vesnici, nebo ve městě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s miroslavstem – kde není reakce, není po čase ani akce. Proto také doporučuji úsměv. Pro jistotu jen mírný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek