Avatar uživatele
monouseku1

Ahojky,potřebovala bych pomoc.......mám problémy s telefonem.

(Nechci ho hned posílat na reklamaci) Mám Huawei ascend Y300.....Když si chci zapnout Google Play tak nefunguje a ani skoro nenaskočí,hned potom mi na obrazovce vyskočí lištička „Google play přestal pracovat“ a důvod sem se nedozvěděla.....to samé když chci něco stahovat z netu tak mi opět naskočí lištička „Google Chrome přestal pracovat“…k tomu všemu mi občas nenaskakuje klávesnice a tudíš nemůžu napsat SMSku nebo odpovědět na messengeru...­...neví někdo co s tím?? :/ předem děkuju nějakému hodnému človíčkovi za odpověď :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Kombinace Android a levný telefon je horor. Tady bohužel nezbývá nic jiného než reklamace. Nejvýše můžete zkusit udělat reset do továrního nastavení, čímž se smažou veškerá data v telefonu.
Videonávod najdete zde: http://www.you­tube.com/watch?v=rqdpa5M­2n94

Příště doporučím nekupovat telefon čínské značky a ideálně se vyhněte i operačnímu systému Android. Hned bude o starost míň.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Bedy,co to zase vymýšlíš za ptákoviny?Já mám levný telefon s Androidem a vše funguje jak má,neseká se atd-nic z toho co tady pořád dokola propaguješ !
Monouseku1 : doporučil bych přeci jenom tu reklamaci..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

reklamace, takhle to opravdu fungovat nemá ať užje váš telefon jakkoliv levný .. je to zjevně vadný kus, nějaká hardwarová chyba, možná vadná pamět úložiště, nebo něco podobně zásadního …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek