jezdkyně548

Ahojky,nevíte jak smazat automatické vyplnovaní formulářu ve fireroxu?Třeba e-mail?nechi mazat historii jen nějaké "nick

Ahojky,nevíte jak smazat automatické vyplnovaní formulářu ve fireroxu?Třeba e-mail?nechi mazat historii jen nějaké „nicky“ díky..

Odpovědi
cochee

Nicky jednorázově smažeš tak, že když vyjedou ven, ukážeš na ně myší a stiskneš na klávesnici Delete. To ale nezabrání tomu, aby se začaly znovu zapamatovávat. Automatické zapamatovávání vypneš takto: Nástroje – Možnosti – karta Soukromí – Nastavení historie: použít pro historii vlastní nastavení – zrušit fajfku u Pamatovat si historii hledání a formulářů.