Ahojky. Kam se mi ztratily otázky, které jsem teď odeslala a nikde se nezobrazily? To mi je někdo krade?

Doplňuji:
Drape, zadala jsem to podruhé a prošlo to normálně. Chvíli se mi ale zdálo, že se zbrzdil internet.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží, do jaké kategorie jsi otázky vkládala: pokud to byla sekce 'Ankety a Zábava', probém může být i v nastavení tvýho profilu. Zatrhla sis na profilu možnost, aby se ti na hlavní stránce zobrazovaly i otázky z kategorie Ankety/Zábava? Pokud ne, tak zřejmě odtud vítr vane - tvoje otázky tu určitě jsou, jen ty je nevidíš na své úvodní straně, protože kategorie Zábava je standardně nastavena jako 'skrytá', resp. nezobrazující se. Když si ale najedeš do zelenýho rámečku vlevo a dáš Ankety/Zábava, tvoje otázky by tam být měly.
Pokud jsi je teda opravdu odeslala ;)

Nedávno jsme to tu už řešili, tak s dovolením budu citovat sama sebe :)

"Tvoje otázka se ti v seznamu nejnovějších neobjevila proto, protože sis tuto funkci zřejmě neaktivovala.
Jdi na 'Můj profil' ==> 'Upravit profil' ==> a tam zatrhni poslední čtvereček, tj. možnost 'Zobrazovat otázky z kategorie Ankety a zábava na úvodní straně'.

Od teď se ti budou v seznamu otázek na hlavní straně objevovat i otázky ze sekce Ankety/Aktuality/Zábava."

http://www.odpovedi.cz/…

PS: A pokud jde o problém technickýho rázu, doporučuji jediné: pár minut počkat - jestli je to totiž nějaký výpadek serveru, admini o něm určitě ví a co nejdřív to dají do pořádku.
A pokud máš třeba nějaký momentální výpadek internetu ty, stejně se nedá dělat nic jinýho než čekat. A do půl hodinky to většinou bývává v pohodě, vlastní zkušenost.

Další odpovědi:

Zlatý

Teoreticky mohl nastat technický problém, ale to se víceméně nestává, a nebo je někdo smazal a to je celkem běžné
Doplňuji:
Taky mohl nastat nějaký technický problém na tvém PC a nebo nějaká porucha v připojení.

Kolikrát se taky stane,že nemůžu ani bodovat,klikám jak o život a nic!Stává se mi to dost často i s odesláním odpovědí na otázky.

Zlatý

také se mi stránky pomalu načítaly...musela jsem dlouho čekat...ale už je to OK

Stříbrný

Zatím mi nic nezmizelo,ale mám jiný problém.Každou chvíli mi v rámečku odpovědět naskočí ----- a zruší se přihlášení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.