Vendy987

Ahojky,da se nejak nastavit v systemu android nebo symbian..resp­.v nejakem prohlizeci automaticke obnovavanni stranek?

treba po 10minutach,kdyztak jak,diky..

Odpovědi
arygnoc

nie.
a je to zbytočné.
pokiaľ stránka potrebuje obnoviť, je tak sama nastavená (refreš sa vyvoláva metatagom priamo v kóde stránok), alebo pokiaľ ju potrebuje obnoviť užívateľ, použije na to vhodné tlačítko (zvyčajne to kolečko so šípkou).

anonym

Symbian: automatické obnovení není podporováno, vestavěným prohlížeč má dotykové tlačítko na obnovení stránky u okna adresy, u Opery mini stačí kliknout na dotykové tlačítko dole v liště. Tlačítko má černý podklad a bílou šipku ve tvaru kruhu.

yakubi.teera

Opera Mini 4.2 MOD tuto funkci podporuje. opera-mini.ru (pokud neovládáte ruštinu, použijte translate.google.cz a adresu do něj vložte. Následně dejte enter)