misicka2310

Ahojky.......­.............­.............

Už tyden bereme stoptussin sirup na kašel malej byl zdravý 3 dny a dneska zase zečel kašlat ale jen sem tam ale uplně chraptí dýchá jako by měl rýmu ale v nosánku nic nemá teplotu jsem měřila v zadečku teploměrem dygitálním a měl 37,4C a ted nevím jestli mám odečíst nebo přičíst 0,5C jestli má horečku nebo né.Bydlíme totiž u přítelových rodiču a jeho mamka je nemocná taky a chodila k nám nahoru i když jsem jíříkala at sem nechodí a nakazila asy ona malýho nevím co na tom nechápe .Aještě bych se chtěla zeptat na kapky tussin jestli ste je někdo svým dětem dávaly
Doplňuji:
Omlouvám se že jsem to nenapsala ale paní doktorka je opět někde v prdeli a bude tam až zítra vím že musím změnit doktorku ale bydlíme mimo město a ja se dostanu do města až zitra tak proto se ptám tady vás děkuji za odpovědi a prosím o odpovědi na mou otázku a né pokládat otazku mě děkuji moc

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne nemá teplotu,těch 0.5 se odečítá, měla by ses poradit s lékařkou,stačí jí zavolat,já bych spíš použila mukosolvan. Tchýni k němu nepouštěj a kdyžtak jí řekni,ať na něj neprská.

Další odpovědi
anonym

Nebylo by lepší – místo dotazů zde-zajít k doktorovi? Preventivně?

martina1

Už máte otázku uzamčenou,tak vám chci poradit alespoň takhle.Kupte si domů SINECOD kapky a MUCOSOLVAN sirup.Mám je osvědčené,ikdyž naše paní doktorka doporučuje stále STOPTUSIN jako vám.Když malý chrčí a odkašlává-většinou mu rýma teše do krku a dráždí ho ke kašli.Pak je dobrý Mucosolvan,který usnadní odkašlávání.Na noc,nebo když bude mít suchý kašel,tak dejte SINECOD,ten kašel tlumí.Dokud nemá dítě opakovaně 38,5 teplotu,tak buďte v klidu.Příroda si s drobnou infekcí poradí.Kdyby měl dávivý kašel týden,tak zajeďte k dpktorce,aby ho poslechla,jinak ho zbytečně nevláčejte na cestách.Mám dvě děti a u obou to zabírá skvěle.

anonym

Omluva-nemohl jsem znát okolnosti.Teď už je zbytečné shazovat mamku ze schodů.Pro příště.
Zítra k doktorce,až se vrátí.A měla by mít snad zástup.Existuje i pohotovost.To asi posoudíte vy nejlépe.