Pavel0326

ahoj zdravim chci se zeptat na kolik by se vztahovala cena když mám prásklí ten dotykoví displej mám samsung galaxy s II

Na kolik by se vztahovala cena

Nejlepší odpověď
iceT

Na co že se to vlastně ptáš?
Kolik by stála oprava prasklého displeje?V servisu kolem 1500 – 2000,u známého v zastavárně bude soused platit tak 1000.
Tak jde o to,jestli nebude poškozeno i něco jiného než jen displej.

Další odpovědi
www

U tohoto typu (S 2) je krycí skličko pevně přilepeno k dipleji a proto se bude měnit celý displej, což znamená cca 3500–4000 kč, snad někde o něco méně.

Zdroj: Internet

mosoj

Na mně také občas lecos práskli.

anonym

kryci sklicko je na typu SGS2 pevne prilepene, jeho oddeleni se da dosahnout pouze za velmi sikovneho pouziti horkovzdusne pistole a za soucasneho rozebrani prakticky celeho telefonu … na youtube jsou sice videa jak to uspesne udelat ale nedoporucuji to zkouset, pravdepodobne neuspejes a jen si pri snaze o oddeleni sklad poskrabes hranami strepu to co je pod nim (v podstate znicis cely displej) …

doporucuji koupit cely displej i jeho ohranne sklo najednou, to se da vymenit mnohem snaz a horkovzdusnou pistoli nebudes potrebovat. Cenu si zjisti sam na treba na aliespress, tam by to melo byt nejlevneji.
Doplňuji:
cena by nemel byt ten hlavni problem, pokud neudelas blbost a nekoupit to nekde u mistnich predrazenych preprodejcu, tak te to nebude stat vic nez nejakych 1800 kč viz třeba zrovna ten aliexpress, tam jen zadej do vyhledavace „replace display i9100“