ahoj zdravim chci se zeptat na kolik by se vztahovala cena když mám prásklí ten dotykoví displej mám samsung galaxy s II

Na kolik by se vztahovala cena

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na co že se to vlastně ptáš?
Kolik by stála oprava prasklého displeje?V servisu kolem 1500 - 2000,u známého v zastavárně bude soused platit tak 1000.
Tak jde o to,jestli nebude poškozeno i něco jiného než jen displej.

Další odpovědi:

Zlatý

U tohoto typu (S 2) je krycí skličko pevně přilepeno k dipleji a proto se bude měnit celý displej, což znamená cca 3500-4000 kč, snad někde o něco méně.

Zdroj: Internet

Zlatý

Na mně také občas lecos práskli.

Zlatý

kryci sklicko je na typu SGS2 pevne prilepene, jeho oddeleni se da dosahnout pouze za velmi sikovneho pouziti horkovzdusne pistole a za soucasneho rozebrani prakticky celeho telefonu ... na youtube jsou sice videa jak to uspesne udelat ale nedoporucuji to zkouset, pravdepodobne neuspejes a jen si pri snaze o oddeleni sklad poskrabes hranami strepu to co je pod nim (v podstate znicis cely displej) ...

doporucuji koupit cely displej i jeho ohranne sklo najednou, to se da vymenit mnohem snaz a horkovzdusnou pistoli nebudes potrebovat. Cenu si zjisti sam na treba na aliespress, tam by to melo byt nejlevneji.
Doplňuji:
cena by nemel byt ten hlavni problem, pokud neudelas blbost a nekoupit to nekde u mistnich predrazenych preprodejcu, tak te to nebude stat vic nez nejakych 1800 kč viz třeba zrovna ten aliexpress, tam jen zadej do vyhledavace "replace display i9100"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.