Vlkogirl

Ahoj zajimamě zda je tai chi nebo kung fu hřích sem křestan babicka mi říkala ze joga je ale meditace ne a ja cato doma

Ahoj zajimamě zda je tai chi nebo kung fu hřích sem křestan babicka mi říkala ze joga je ale meditace ne a ja cato doma delam pohyby ale no neni to jako tai chi jako z anime avatar legenda o aagnovi neco takoveho..;-)

Nejlepší odpověď
badisko

babicka vychazi s toho… ze tyto veci jsou praktikovane v jinem nabozenstvi......

Další odpovědi
Bedy

Ne, není to zakázané dělat… Co je na tom špatného, že by to křesťan nesměl dělat? Nic.

zzzzz

Žádný sport není hřích, a pokud to někdo tvrdí, tak to nemá v hlavě v pořádku.

BANAN93

je to těžký hřích – dej si alespoň 10× otče náš a 2× zdrávas Maria
ty jsi vládce větrů :D

terry

PROČ by to měl být hřích? Ono se o tom v Bibli něco v tom smyslu píše?

barcinek

Křesťan – to je sám o sobě široký pojem. Křesťanství by mělo být založeno na Bibli, žel tomu tak dnes není. Pokud jsi křesťan, pak bys měl mít nějaké zásady pro život prostudované a vědět, co se Bohu líbí a co ne. Jestli je Tvá víra založena na Bibli, víš, že Bůh nenávidí násilí – a oba sporty, které jsi zmiňoval, jsou bojové, …
Záleží na Tvém svědomí a přístupu k věci.

pan Psax

barcinek: To myslíš vážně? Bojové umění to je, ale člověk bojujie sám se sebou…