Avatar uživatele
GM

Ahoj, zajímá mne, zda ti z vás, kteří nemají ve svém profilu svoje foto,ale obličej z „odpovědí“,jsou ve sskutskutečnos

skutečnosti stejný typ plus mínus nějaký ten rok? U mne to tak je.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, Jikra, dědapetr, anonym před 4655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Ve skutečnosti mám ještě dvě oči,nos,pusu a vlasy.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Asi jsi měla na mysli avatar. Většina z nás při výběru zohledňovala vlastní typ a vzhled.
Jinak tento kompromis anonymity a individuality vyhovuje, proto jej také tvůrce webu zvolil.
Propojení na FB má komerční podtext, kdo nechce, ať na odkaz nekliká.
A překlep neřeš, jak píší ostatní, jsou tu daleko horší „hrůzy“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Může to být stejný typ a taky nemusí. Ke správné odpovědi však neni fotka nutná ani důležitá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Otázka je nějak gramaticky zamotaná, že ji nechápu.

Ocenil bych, kdyby si šlo nahrát vlastní foto.

Ne každý má facebook, aby se aktuální foto na facebooku promítlo do odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

spíš stejný typ
proč hned vystavovat svoji fotku, Michale, já tedy nemám potřebu se zviditelňovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ano, vybrala jsem si hlavu, která má vlasy nejvíce podobné těm mým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já jsem si svůj avatar snažila vybrat tak, abych to byla aspoň trochu „já“ – a myslím, že tahle ikonka jakžtakž odpovídá: i věkově, i vizáží. Akorát ta barva vlasů by mohla být trochu tmavší :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

„Fotka“,kterou jsem si vybrala mi odpovida, az na tu kytku ve vlasech:D… a tricko za krk, to nenosim :P
Jinak kdyby slo nahrat vlastni foto, tak to nejspis vyuziju, ale propojeni s facebookem se mi nelibi… prece jen nejaka ta anonymita na internetu je nutna… a vyhovuje mi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

Omlouvám se za blábol, otázka mi nejde opravit. GM.

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Souhlasím s hanulkou, za „blábol“ se neomlouvej, prosím tě :) Jsou tací, co mají dvě hrubky a 5 překlepů v každým slově – a tu potřebu omlouvat se nemají :) To si pak jejich otázku někdy čtu i 10× dokola, abych vůbec pochopila, co chtěl básník říct a stejně ne vždycky na to nakonec přijdu. Snad abych si zavolala na pomoc Roberta Langdona, ne? :)) Nějaký překlepy fakt vůbec neřeš – pokud je to pořád ještě v míře, každý průměrně inteligentní člověk tě pochopí

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ne není to blábol -normálně je to pochopitelné

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

hanulko, souhlasím s vaší odpovědí pod otázkou, chtěla jsem vám dát palec – ale zase mi pro dnešek došly. Tak zítra, dodatečně – ale určitě :)

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek