danyy

Ahoj, vždy když mě bolí zadá tak si dam ruce na hrudník a nechám se zvednout vždy mi v zádech rupne a je po bolesti chci

Ahoj, vždy když mě bolí zadá tak si dam ruce na hrudník a nechám se zvednout vždy mi v zádech rupne a je po bolesti chci se ale zeptat jestli je to bezpečné aby se mi něco nestalo se zády :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to bezpečné, nic se ti nestane

Další odpovědi
badisko

No uplne bez ryzika to taky neni …ale do jiste miry je to bezpecne..spise bych hledal v cem je ten problem PROC te boli zada a proc se musis takto napravovat..mas sedave povolani a blbou zidli ?..mas blbou matraci ? z ceho bolest vychazi ?..co ji zpusobuje ..plotenky ..nebo je to svalstvo (kdyz ti pomuse toto tak bych na svalstvi moc nesazel..) nebo je to primo pater ..?..hledej vynika pak reseni a ve finale se nebudes muset napravovat …:D..
a nebo tve reseni ..napravuj se tak dlouho az to napravit nepujde pak teprv zacni neco resit ..jenze ono uz byva vetsinou pozde vubec neco resit..:D..