player242

Ahoj všichni, chtěl bych pomoc s hledanim programu pro tvorbu krátkých animovaných filmu. Předem děkuji. :P

(FREEWARE)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vhodný free program bude tak na tvorbu gifů, na animované filmy jsou programy buď shareware na cca 30 dní, nebo jen placené. Podívej se na servery : stahuj.centrum; slunecnice; dwn a zadej si >animace<. Vyzkoušela jsem Jacs Animation Shop, je dost dobrý, ale taky shareware.

x6

Sony Vegas