Miška 123

Ahoj všem. Od září nastupuji na obor chemii a zajímalo by mě na co se mám připravit.

Také by mě zajímaly vaše vlastní zkušenosti a tipy na učení. Takže děkuju. :)

Odpovědi
mosoj

Nech to na učitelích.
Učit se budeš postupně vše i matematiku, a fyziku.
Z chemie pak anorganickou a organickou chemii, fyzikální chemii, chemickou analýzu + laboratoře, stroje a zařízení.

Evasky

Tak určitě na chemii :) . Zopakuj si rovnice, periodickou soustavu prvků… Jinak si počkej až na nějakou schůzku nebo tak, kde ti řeknou, jestli se máš něco o prázdninách učit. Ale myslím, že můžeš počkat až na září. ;)

Miška 123

Jen dodávám, že mám obor zaměřený na Farmaceutické technologie. :)

mosoj

To je jedno. To co jsem vyjmenoval se stejně budeš učit. Holt tam bude víc organiky.