leguan

Ahoj všem,kde je nejlepší podat inz. na prodej věcí. Foto,maserské lehátko, broušené sklo atd.Nebo,kdyby měl někdo zájem

Nejlepší odpověď
baghira

aukro.cz ale bacha, není to INZERTNÍ server, ale AUKČNÍ. Přečti si pečlivě pravidla, ať víš, jak to funguje. Ale prodá se tam prakticky všechno a rychle.

Další odpovědi
olda12

používám bazos.cz,hype­rinzerce.cz,i-bazar.cz,pro mě je nejlepší bazoš, všechny 3 jsou zadáčo,takže ideál

hanulka11

zde ne – zde není reklamní servr nejlépe na Aukro