Deli

Ahoj všem, co dnes vaříte k večeři?

Dochází mi už inspirace, dnes bude bramboračka a palačinky, ale co zítra???
Pište, zítra ohodnotím nejlepší odpověď a taky ji uvařím!!!
Díky za tipy!

Odpovědi
anonym

Domácí lečo,chléb

elektrikář

Vařil jsem vzpomínku na velikonoce 4 vejce na tvrdo a chleba z máslem. Navrch porci horkého kakaa.
Doplňuji:
Nebo staročeskou lepenici z uzeným a nebo šunkou. Při vysokém datu se k ní u nás podává jen smažená cibulka.

nanule

Játra na cibulce

Játra pokrájíme na menší kousky, cibuli na kostičky. Na rozpáleném oleji osmahneme cibulku do zlatova, poté přidáme maso a dále smažíme cca 15 minut. Ke konci osolíme, opepříme a lehce zaprášíme hladkou moukou.

hanulka11

Dneska …špenátové řízečky byly k obědu ale studené jsou lepší ./Levné a chutné /

http://img.na­dapenny.com/t20/111­32/nadap102408355­330237.jpg

dědapetr

Topinky,česnek,po­solit,nandat špenát a Worcesterská omáčka.

anonym

Varim chleba , maslo a rajcatko. 🙂 -iv-