ReHu

Ahoj, víte, prosím, kde jsou k mání takové ty velké hranaté plastové nádrže v kovové mříži?

Nejlépe pokud možno někde poblíž Pardubic.
Mám na zahradě na dešťovku 2 sudy, ale je to hodně málo.
Za info díky.
Doplňuji:
Díky za infa.
Inzerát super, letiště je blíž, ale už tam půl roku nejsou, přestěhovali se do Vesky.
V pondělí pro ni jedu, je jako nová po nějakém oleji, vypláchnutá, takže žádná kontaminace nehrozí.
Pro vaše info – 1590 Kč + daň.

Nejlepší odpověď
rynek878

asi myslíte tyto:
Doplňuji:
toto je nejblíž:

http://ostatni-dum-byt.sbazar.cz/ibc-kontejnery-1000l-repasovane-kostelec-nad-orlici-o4062250.html

Zdroj: http://zahrada­.sbazar.cz/na­drze-1000l-ibc-kontejner-rakovnik-o4139441.html

Další odpovědi
misicka2310

Tak moje celá rodiná má rodinné domy a také obrovské zahrady takže deštovou vodou z této nádrže zalíváme také a ještě jsme se neotrávily tady vám posílám stránku na koupi nebo pokud nebudete chtít tak stačí sehnat přes internet.

Zdroj: http://dum-zahrada-byt.inzertplus­.cz/inz/plasto­ve-nadrze-na-1000-litru---plzen--3744.html

cukrar

Je to asi dva roky, na letišti v Pardubících na západní straně jsou firmy a ty je tam měli vyrovnány.
Od Čívic ke kruháku na Heřmaňák

člověk

ty nádrže většinou slouží k přepravě kapalin a to chemického složení
takže když je třeba na černo seženete,můžete potom otrávit rodinu a nebo jen spálit zahradu
raději kupte nádoby pro to určené a výběr je dostatečný

ReHu

Jak píše člověk – cituji : ty nádrže většinou slouží k přepravě kapalin a to chemického složení, takže když je třeba na černo seženete.....jen bych chtěla podotknout, že i nezávadná voda má jisté chemické složení, tudíž všechny kapaliny NEJSOU jedovaté.....tyto nádrže jsou určeny PŘÍMO k přepravě kapalin, ne většinou…a neshámím je načerno – budu na to mít fakturu s udaným dodavatelem.