MariePesakov

Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji.

Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji. Bylo to asi snad drama? Vím jen že se tam také prolínaly různé vzpomínky (možná že snad byla těhotná nebo co?) a pak to končilo tak, že měla dceru a krev už jí byla jedno nebo tak něco. Opravdu nevím a před google nic nedokážu najít. Budu moc ráda za odpověd děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

Přemýšlel jsem, hledal jsem, nenašel jsem, neuspěl.

Jediný co mě napadá je filtr na ČSFD krz tagy a projet profily filmů, jestli si nevzpomeneš > http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/podle-rating_average/?ty­pe%5B0%5D=0&ty­pe%5B1%5D=1&ty­pe%5B2%5D=2&ty­pe%5B3%5D=3&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&tag=32%­3Aup%25C3%25AD%­25C5%2599i%2C&con­ditions%5B0%5D=wit­h_comments&con­ditions%5B1%5D=wit­h_trivia&my_ra­ting=0&ok=Hle­dat&_form_=film Můžeš si tam vyfiltrovat i to DRAMA, pokud si tím seš jistá, navíc u každýho profilu filmu je i odkaz na IMDB a tam jsou uvedený i jména hlavních postav, tak ztamtaď to poznáš, jestli je tam to jméno hlavní postavy.