Ahoj ví někdo z vás, jak znovu zobrazit žádosti na facebooku? Nějak mi zmizely, děkuji.

žádosti – facebook

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj i tobě :)
Facebook je plný nedokonalostí a „zlobí“ docela dost často – stává se, že tuhle zmizí to a tu zas ono…a za nějakou chvilku (kratší či delší) se to všechno zase samo objeví.

Když mám nějaký problém já (nezobrazují se mi online přátelé, nechce se mi zobrazit úprava informací v profilu atd,..)… v 80% případů mi pomůže tak prostá a jednoduchá věc, jako je aktualizace stránky pomocí klávesy F5. Nevím, jestli to omůže i tobě, ale zkus to – zkazit nemůžeš vůbec nic.

Pokud to nezabere a ty žádosti opravdu potřebuješ mít zpět, vlož svou otázku do Centra nápovědy na Facebooku – snad už ti tam někdo bude schopný poradit líp.

Jdi na přihlašovací stránku FB, dole vpravo klikni na Nápověda, vlevo se ti zobrazí sloupeček s dalšími možnostmi: vyber Diskuze nápovědy. A z nabízených témat vyber Podpora pro aplikace. Potom jeden klik na „Nastavení aplikací“ – a už můžeš zadat novou otázku a čekat na odpověď. HOdně štěstí :)