Romi D

Ahoj v budoucnu bych chtela byt veterinarkou a nevim na jakou skolu?

Prave jsem v 9 na gymplu a nevim nestli mam jit na stredni veterinarskou a nebo pokracovat a pozom na vysokou veterinarskou? a jak skola by byla nejlepsi??
predem dekuju 🙂

Nejlepší odpověď
Xanada

Jsem veterinářka a napřed jsem udělala gympl a pak šla na vysokou školu.Střední veterinární škola také není špatná,budeš to mít lepší z počátku na vys.škole při manipulaci se zvířaty,ale budeš mít problémy s chemii,fyzikou a podobně.Ovšem veterinářů je přetlak,špatně se hledá místo ve státní službě i u soukromníků na ošetřovnách.Spousta absolventů tak nepracuje se" zvířátky".